Nastopi plavalcev/plavalk PK Radovljica na tekmovanju 2. kolo gorenjske regije
12.06.1993, Radovljica, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
GRAŠIČ Katarina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:38,85 | 226 |    os.rek. (0:44,05; 13.38%)
|
|
|
100PZ | izven | 2:03,09 | 141 |    os.rek. (2:11,70; 6.99%)
| | | | | |
2. |
SORŠAK Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:38,72 | 228 |    os.rek. (0:39,27; 1.42%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:43,47 | 238 |    os.rek. (1:56,39; 12.48%)
| | | | | |
3. |
VIDIC Vita, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:49,18 | 111 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PZ | izven | 1:53,88 | 178 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
AMBROŽIČ Vili, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,87 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:53,52 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
BERCE Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:45,63 | 96 |    os.rek. (1:00,34; 32.23%)
|
|
|
100PM | izven | 1:57,26 | 114 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
CESAR Matija, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:36,63 | 186 |    os.rek. (0:48,39; 32.1%)
|
|
|
100PM | izven | 1:47,97 | 146 |    os.rek. (1:54,33; 5.89%)
| | | | | |
7. |
GRAŠIČ Gašper, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:51,23 | 67 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:59,03 | 109 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
GRILC Peter, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,12 | 211 |    os.rek. (0:36,74; 4.61%)
|
|
|
100PM | izven | 1:39,19 | 188 |    os.rek. (1:43,36; 4.2%)
| | | | | |
9. |
MARIČ Alen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,42 | 80 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
10. |
MLEKUŽ Jernej, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,09 | 211 |    os.rek. (0:42,00; 19.69%)
|
|
|
100PM | izven | 1:49,02 | 142 |    os.rek. (1:55,40; 5.85%)
| | | | | |
11. |
OMERZA Nejc, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,50 | 80 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
12. |
PIŠKUR Grega, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,23 | 209 |    os.rek. (0:38,60; 9.56%)
|
|
|
100PM | izven | 1:45,26 | 157 |    os.rek. (1:53,96; 8.26%)
| | | | | |
13. |
POLJŠAK Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:46,35 | 91 |    os.rek. (0:58,88; 27.03%)
|
|
|
100PM | izven | 1:53,17 | 126 |    os.rek. (2:04,01; 9.57%)
| | | | | |
14. |
PRAPROTNIK Domen, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:41,43 | 176 |    os.rek. (1:45,99; 4.49%)
|
| | | | |
15. |
VINCETIČ Igor, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:02,07 | 101 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
VODIŠEK Gregor, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:02,84 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
|