Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Maribor
21.12. - 22.12.2013, Maribor, 50m bazen, točke FINA
Uradni rezultati
| | | | | 1. |
BOŽIČ Manca, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 13. | 0:35,46 | 327 | |
|
|
50HZ | 9. | 0:38,01 | 357 | | |
|
100HZ | 8. | 1:20,57 | 362 |    os.rek. (1:22,97; 2.97%)
| |
|
200HZ | 8. | 2:54,56 | 352 |    os.rek. (3:15,88; 12.21%)
| |
|
200MZ | 15. | 2:58,79 | 351 | | | | | | |
2. |
GOLJA Gaja, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | 3. | 0:32,77 | 558 |    os.rek. (0:33,42; 1.98%)
|
|
|
100HZ | 3. | 1:10,87 | 532 |    os.rek. (1:11,82; 1.34%)
| |
|
200HZ | 5. | 2:35,35 | 500 |    os.rek. (2:40,48; 3.3%)
| | | | | |
3. |
JAMŠEK Janja, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | 2. | 0:32,76 | 558 |    os.rek. (0:33,12; 1.09%)
|
|
|
100HZ | 1. | 1:08,39 | 592 |    os.rek. (1:12,53; 6.05%)
| |
|
100HZ | (finale) 5. | 1:08,32 | 594 |    os.rek. (1:12,53; 6.16%) rek. mlajše deklice rek. 12 let | |
|
200HZ | 1. | 2:26,82 | 593 |    os.rek. (2:36,70; 6.72%)
| |
|
200HZ | (finale) 1. | 2:25,27 | 612 |    os.rek. (2:36,70; 7.86%) rek. mlajše deklice rek. 12 let | |
|
200MZ | 3. | 2:30,97 | 583 |    os.rek. (2:38,29; 4.84%)
| | | | | |
4. |
JELESIJEVIČ Anja, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 99. | 0:39,62 | 404 |    os.rek. (0:41,69; 5.22%)
|
|
|
100PZ | 99. | 1:25,62 | 420 |    os.rek. (1:31,84; 7.26%)
| |
|
200PZ | 99. | 3:01,20 | 450 |    os.rek. (3:12,75; 6.37%) rek. 10 let | |
|
50HZ | 1. | 0:35,14 | 452 |    os.rek. (0:36,97; 5.2%) rek. 10 let | |
|
50HZ | 99. | 0:35,54 | 437 |    os.rek. (0:36,97; 4.02%)
| | | | | |
5. |
JELESIJEVIČ Špela, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 15. | 2:21,26 | 511 | |
|
|
400MZ | 6. | 5:35,32 | 501 | | | | | | |
6. |
KLANČAR Neža, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 4. | 0:35,14 | 579 | |
|
|
50DZ | 1. | 0:30,52 | 512 |    os.rek. (0:30,68; 0.52%)
| |
|
200HZ | 3. | 2:31,35 | 541 |    os.rek. (2:34,58; 2.13%)
| |
|
200MZ | 2. | 2:30,91 | 583 |    os.rek. (2:43,44; 8.3%)
| | | | | |
7. |
KOBLAR Eva, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:27,78 | 618 | |
|
|
50KZ | (finale) 8. | 0:28,15 | 594 | | |
|
100KZ | 6. | 1:00,49 | 624 | | |
|
100KZ | (finale) 8. | 0:59,95 | 641 | | |
|
200KZ | 4. | 2:11,45 | 634 | | |
|
200KZ | (finale) 6. | 2:12,25 | 623 | | | | | | |
8. |
KOCIJAN Neža, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:27,33 | 649 | |
|
|
50KZ | (finale) 4. | 0:27,09 | 667 | | |
|
100KZ | 2. | 0:59,72 | 649 | | |
|
100KZ | (finale) 5. | 0:59,05 | 671 |    os.rek. (0:59,67; 1.04%)
| |
|
200KZ | 4. | 2:12,53 | 619 | | |
|
50HZ | (1. v štafeti) - | 0:32,51 | 571 | | | | | | |
9. |
KOŠAK Anemari, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:27,06 | 669 | |
|
|
50KZ | (finale) 5. | 0:27,16 | 661 | | |
|
100KZ | 3. | 0:59,18 | 667 | | |
|
100KZ | (finale) 4. | 0:58,69 | 683 |    os.rek. (0:58,79; 0.17%)
| |
|
50HZ | 3. | 0:31,34 | 638 | | |
|
50HZ | (finale) 5. | 0:31,14 | 650 | | |
|
100HZ | 2. | 1:08,33 | 594 | | | | | | |
10. |
MARTINČIČ Gala, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:28,49 | 573 | |
| | | | |
11. |
MILANEZ Izabela, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 6. | 0:30,37 | 520 |    os.rek. (0:30,44; 0.23%)
|
|
|
100DZ | 4. | 1:05,37 | 611 |    os.rek. (1:05,50; 0.19%)
| |
|
100DZ | (finale) 4. | 1:04,81 | 627 |    os.rek. (1:05,50; 1.06%)
| |
|
200DZ | 3. | 2:28,18 | 555 | | |
|
200DZ | (finale) 2. | 2:22,05 | 630 |    os.rek. (2:25,24; 2.24%)
| | | | | |
12. |
PORAVNE Lara, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 12. | 2:18,89 | 538 | |
|
|
400KZ | 11. | 4:51,91 | 531 | | |
|
800KZ | 14. | 9:57,46 | 534 | | |
|
200HZ | 2. | 2:38,43 | 471 | | | | | | |
13. |
ŠILAR Maša, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 9. | 2:18,00 | 548 |    os.rek. (2:20,83; 2.05%)
|
|
|
50DZ | 13. | 0:32,71 | 416 |    os.rek. (0:32,94; 0.7%)
| |
|
200MZ | 9. | 2:37,26 | 515 | | |
|
400MZ | 5. | 5:32,10 | 515 | | | | | | |
14. |
BERNAT Miha, 1995 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 6. | 1:58,54 | 637 | |
|
|
200KM | (finale) 6. | 1:58,32 | 640 | | | | | | |
15. |
DEMŠAR Blaž, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KM | 4. | 8:32,40 | 686 |    os.rek. (8:34,60; 0.42%)
|
|
|
50DM | 3. | 0:26,61 | 586 | | |
|
50DM | (finale) 5. | 0:26,48 | 594 |    os.rek. (0:26,60; 0.45%)
| |
|
100DM | 1. | 0:58,49 | 604 | | |
|
100DM | (finale) 4. | 0:58,67 | 598 | | |
|
200DM | 1. | 2:08,66 | 630 | | |
|
200MM | 2. | 2:11,90 | 645 |    os.rek. (2:12,34; 0.33%)
| |
|
200MM | (finale) 6. | 2:12,31 | 639 |    os.rek. (2:12,34; 0.02%)
| | | | | |
16. |
DOLENC Arne, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 9. | 4:45,80 | 456 |    os.rek. (4:50,17; 1.52%)
|
|
|
100PM | 12. | 1:20,31 | 355 | | | | | | |
17. |
MIHALIČ David, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 5. | 0:33,06 | 483 |    os.rek. (0:33,26; 0.6%)
|
|
|
100PM | 6. | 1:12,65 | 479 |    os.rek. (1:12,91; 0.35%)
| |
|
200PM | 1. | 2:31,42 | 575 | | |
|
200PM | (finale) 7. | 2:31,13 | 578 | | |
|
400MM | 4. | 4:49,12 | 599 |    os.rek. (4:54,12; 1.72%)
| | | | | |
18. |
PAVEŠIĆ Luka, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 10. | 0:26,09 | 514 | |
|
|
200KM | 8. | 2:05,56 | 536 | | |
|
200MM | 8. | 2:25,27 | 483 | | | | | | |
19. |
RASTODER Ervin, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 17. | 0:28,70 | 386 | |
|
|
100KM | 21. | 1:03,97 | 393 | | |
|
200KM | 15. | 2:21,60 | 373 | | |
|
400KM | 11. | 5:04,33 | 378 | | | | | | |
20. |
REMŠKAR Žiga, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 21. | 0:29,73 | 347 |    os.rek. (0:29,94; 0.7%)
|
|
|
50PM | 11. | 0:33,77 | 453 | | |
|
200PM | 7. | 2:45,15 | 443 | | | | | | |
21. |
ŠIMENKO Nejc, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 7. | 0:30,35 | 625 | |
|
|
50PM | (finale) 7. | 0:30,68 | 605 | | |
|
100PM | 7. | 1:08,20 | 580 | | |
|
100PM | (finale) 5. | 1:07,58 | 596 | | | | | | |
22. |
ŠTIH Gašper, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 99. | 1:07,80 | 330 | |
|
|
50DM | 99. | 0:29,92 | 412 |    os.rek. (0:30,40; 1.6%)
| |
|
100DM | 1. | 1:07,80 | 387 |    os.rek. (1:08,30; 0.73%)
| |
|
100DM | 99. | 1:07,57 | 391 |    os.rek. (1:08,30; 1.08%) rek. mlajši dečki rek. 12 let | | | | | |
23. |
TREBŠE Anže, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 14. | 0:26,85 | 472 | |
|
|
200KM | 13. | 2:12,28 | 458 | | |
|
50DM | 12. | 0:28,07 | 499 |    os.rek. (0:28,86; 2.81%)
| | | | | |
24. |
VALČIĆ Toni, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:23,82 | 676 | |
| | | | |
25. |
ŽOLDOŠ Michael Kristofer, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 8. | 0:24,95 | 588 | |
|
|
100KM | 5. | 0:54,12 | 649 | | |
|
100KM | (finale) 7. | 0:53,91 | 656 | | |
|
200KM | 8. | 1:59,19 | 626 | | |
|
200KM | (finale) 5. | 1:58,23 | 642 | |