Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. pregledno tekmovanje v 50m bazenu
21.03.1999, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BEDIČ Anita, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 1. | 1:07,31 | 453 | |
| | | | |
2. |
BREŽNIK Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 1. | 2:12,82 | 615 | |
| | | | |
3. |
BRUMEC Jana, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 3. | 1:15,71 | 393 |    os.rek. (1:18,18; 3.26%)
|
|
|
200MZ | 4. | 2:44,32 | 452 |    os.rek. (2:47,36; 1.85%)
| | | | | |
4. |
CELAR Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 7. | 1:26,31 | 410 | |
| | | | |
5. |
CERAR Petra, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:32,16 | 398 |    os.rek. (0:33,04; 2.73%)
|
| | | | |
6. |
DOLINAR Simona, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 2. | 2:42,59 | 466 | |
| | | | |
7. |
GROŠELJ Urška, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50DZ | 5. | 0:37,99 | 265 |    os.rek. (0:38,89; 2.36%)
|
| | | | |
8. |
KOPAČ Teja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 1. | 2:42,49 | 467 | |
| | | | |
9. |
MECHORA Špela, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 6. | 3:02,12 | 310 |    os.rek. (3:04,34; 1.21%)
|
| | | | |
10. |
PIHLER Lili, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 4. | 0:39,38 | 411 |    os.rek. (0:39,42; 0.1%)
|
| | | | |
11. |
RISTANOVIČ Jana, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 4. | 3:04,83 | 424 |    os.rek. (3:08,81; 2.15%)
|
| | | | |
12. |
STERDJEVIČ Dragana, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 5. | 0:40,43 | 380 |    os.rek. (0:42,74; 5.71%)
|
| | | | |
13. |
TURK Cita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 2. | 1:22,50 | 469 | |
| | | | |
14. |
ULČAR Mina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 2. | 2:13,83 | 601 | |
| | | | |
15. |
ULČNIK Ajda, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 1. | 4:59,18 | 493 | |
| | | | |
16. |
VLAČIČ Daniela, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 4. | 1:08,24 | 435 | |
| | | | |
17. |
ZUPANČIČ Mojca, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 3. | 3:02,32 | 442 |    os.rek. (3:06,51; 2.29%)
|
| | | | |
18. |
BITENC Aleš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 8. | 1:10,27 | 395 | |
| | | | |
19. |
BREZNIK Tadej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 13. | 1:03,70 | 398 | |
| | | | |
20. |
GORENC Peter, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:29,25 | 365 |    os.rek. (0:29,72; 1.6%)
|
| | | | |
21. |
HERCIGONJA Dejan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 2. | 2:40,66 | 357 | |
| | | | |
22. |
JAMNIK Luka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 12. | 1:03,27 | 406 | |
| | | | |
23. |
KNAPIČ Matjaž, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 3. | 1:11,99 | 493 | |
| | | | |
24. |
KOCIJAN Dejan, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 3. | 2:05,86 | 532 | |
| | | | |
25. |
KOŠAK Klemen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 8. | 1:13,32 | 306 | |
| | | | |
26. |
MALBAŠA Nikola, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 6. | 0:29,03 | 373 |    os.rek. (0:29,57; 1.86%)
|
| | | | |
27. |
MIKLIČ Gregor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 1. | 1:09,24 | 554 |    os.rek. (1:10,88; 2.36%)
|
| | | | |
28. |
RISTANOVIČ Uroš, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 11. | 1:01,76 | 436 | |
| | | | |
29. |
ŠULIGOJ Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 7. | 1:25,26 | 296 |    os.rek. (1:26,76; 1.75%)
|
| | | | |
30. |
TAVZES Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 6. | 2:23,07 | 362 |    os.rek. (2:23,65; 0.4%)
|
| | | | |
31. |
TURKALJ Žiga, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 2. | 2:37,23 | 360 |    os.rek. (2:44,40; 4.56%)
|
| | | | |
32. |
ZORMAN Janez, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 6. | 0:59,59 | 486 |    os.rek. (1:00,30; 1.19%)
|