Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
11.07.1993, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
FIC Alenka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:29,56 | 192 | |
|
|
200PZ | izven | 3:50,48 | 219 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
JAGER Lucija, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:31,78 | 178 |    os.rek. (1:32,58; 0.87%)
|
|
|
200PZ | izven | 4:16,58 | 158 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
JANČAR Iza, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:25,08 | 224 | |
| | | | |
4. |
KURET Lana, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:29,33 | 193 | |
|
|
200PZ | izven | 3:58,30 | 198 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
LAVRINŠEK Tita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:30,44 | 186 | |
|
|
200PZ | izven | 4:05,52 | 181 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
MARN Brina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:22,45 | 246 | |
|
|
200DZ | izven | 3:22,83 | 216 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
MARN Lara, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:21,79 | 252 | |
|
|
200PZ | izven | 3:21,42 | 328 | | | | | | |
8. |
SUŠNIK Mateja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:24,86 | 226 | |
|
|
200PZ | izven | 4:11,14 | 169 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
ŠAJN Anja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:30,08 | 189 | |
|
|
200PZ | izven | 4:05,50 | 181 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
TURK Cita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:20,04 | 269 |    os.rek. (1:23,05; 3.76%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:31,20 | 284 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
BITENC Aleš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:17,05 | 224 | |
|
|
200KM | izven | 2:43,57 | 242 | | |
|
200PM | izven | 3:43,68 | 178 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
KOCIJAN Dejan, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:18,90 | 209 |    os.rek. (1:19,09; 0.24%)
|
|
|
200PM | izven | 3:42,95 | 180 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
KRANJC Matija, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:14,38 | 250 | |
| | | | |
14. |
MIKLIČ Gregor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:09,38 | 308 |    os.rek. (1:14,73; 7.71%)
|
|
|
200PM | izven | 3:00,49 | 339 |    os.rek. (3:02,94; 1.35%)
| | | | | |
15. |
NINČEVIČ Marko, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:13,38 | 260 | |
|
|
200PM | izven | 3:33,47 | 205 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
TAVZES Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:31,68 | 133 |    os.rek. (1:36,46; 5.21%)
|
| | | | |
17. |
TORLAK Matija, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,40 | 294 |    os.rek. (1:11,36; 1.36%)
|
|
|
200DM | izven | 2:59,37 | 232 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
VEBER Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:20,36 | 198 | |
|
|
200PM | izven | 3:33,78 | 204 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
VRATUŠA Vran, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:18,53 | 212 | |
|
|
200PM | izven | 3:37,80 | 193 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
ZALAR Matej, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:37,58 | 110 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
21. |
ZRILIČ Gregor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:26,19 | 160 | |