Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Ljubljana 20.05. - 21.05.2017, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ANŽUR Lara, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:29,41
521
   os.rek. (0:29,73; 1.08%)
50HZ
1.
0:34,06
497
50HZ
(finale) 1.
0:34,38
483
2.
AVRAMOVIĆ Lana, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100HZ
19.
1:35,67
216
   os.rek. (1:39,61; 4.11%)
3.
BREMEC Beatrice, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
11.
1:40,43
260
   os.rek. (1:40,66; 0.22%)
4.
GOLOB Dominika, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:33,09
366
50KZ
(finale) 8.
0:32,65
381
50DZ
9.
0:35,49
326
50DZ
(finale) 8.
0:35,02
339
5.
HABIČ Nika, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
22.
0:31,87
409
   os.rek. (0:31,89; 0.06%)
200KZ
32.
2:35,51
383
6.
HAJDIN Ana, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
38.
2:44,75
322
   os.rek. (2:53,00; 5%)
50DZ
34.
0:37,94
266
7.
LESKOVAR Neža, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:29,16
534
50KZ
(finale) 3.
0:29,27
528
200KZ
8.
2:18,29
545
100DZ
2.
1:12,79
442
   os.rek. (1:25,82; 17.9%)
100HZ
1.
1:11,37
521
   os.rek. (1:11,86; 0.68%)
8.
MOHAR MASTNAK Ernestina, 2000
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
3.
1:04,51
515
9.
NADIŽAR Maša, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
11.
0:33,21
362
   os.rek. (0:33,30; 0.27%)
50PZ
3.
0:40,14
388
50PZ
(finale) 3.
0:40,17
388
10.
PETEK Tjaša, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
35.
0:33,57
350
100KZ
20.
1:14,55
333
11.
PRIMC Tia, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:30,47
468
50KZ
(finale) 10.
0:30,70
458
400KZ
9.
5:15,97
418
   os.rek. (5:19,45; 1.1%)
50DZ
10.
0:31,60
462
   os.rek. (0:32,76; 3.67%)
50DZ
(finale) 9.
0:31,95
447
   os.rek. (0:32,76; 2.53%)
12.
RIHTMAN Nika, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
20.
0:33,25
396
13.
SNOJ Brina, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
18.
3:09,13
213
   os.rek. (3:39,61; 16.11%)
100HZ
20.
1:47,46
152
14.
TRTNIK Lana, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
22.
0:41,02
211
   os.rek. (brez rezultata)
15.
URANJEK Zoja, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
15.
1:51,64
189
   os.rek. (1:58,41; 6.06%)
16.
VERČ Saša, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
14.
1:47,97
209
   os.rek. (1:51,13; 2.92%)
17.
ABDIĆ Benamin, 2002
disc.
mesto
čas
točke
100PM
20.
1:29,48
256
   os.rek. (1:32,38; 3.24%)
18.
BARTULOVIĆ PETOVAR Mark, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100PM
22.
1:32,54
232
   os.rek. (1:35,90; 3.63%)
19.
BUCALO Uroš, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KM
32.
0:30,04
337
200KM
19.
2:23,38
360
   os.rek. (2:23,77; 0.27%)
20.
DOBNIKAR Rok, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50KM
15.
0:28,10
412
50DM
18.
0:31,13
366
   os.rek. (0:31,80; 2.15%)
21.
DOLENC Matija, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100PM
10.
1:24,20
308
22.
FERŠ ERŽEN Anže, 1999
disc.
mesto
čas
točke
50KM
1.
0:24,72
605
   os.rek. (0:24,95; 0.93%)
50HM
1.
0:28,19
594
50HM
(finale) 1.
0:27,44
645
200HM
1.
2:08,32
663
200MM
1.
2:09,56
681
23.
GOLOBIČ Tim, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KM
20.
0:28,46
396
50PM
11.
0:35,67
385
50DM
20.
0:31,24
362
   os.rek. (0:32,10; 2.75%)
24.
KRAJNC Martin, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100PM
36.
1:48,07
145
25.
KREFT Jakob, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50PM
3.
0:33,31
472
100PM
4.
1:14,62
442
50DM
9.
0:28,85
459
   os.rek. (0:29,44; 2.04%)
50DM
(finale) 9.
0:30,47
390
26.
KUKEC Nejc, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50PM
10.
0:35,42
393
   os.rek. (0:35,52; 0.28%)
50PM
(finale) 9.
0:35,58
387
100PM
5.
1:15,11
434
   os.rek. (1:15,51; 0.53%)
50DM
16.
0:30,42
392
27.
LESKOVAR Matija, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100PM
18.
1:29,99
252
   os.rek. (1:30,66; 0.74%)
200HM
19.
2:52,47
273
   os.rek. (3:24,25; 18.42%)
28.
MUNDA Alen, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KM
35.
2:47,94
224
   os.rek. (2:48,71; 0.45%)
100PM
40.
1:54,32
123
   os.rek. (1:56,10; 1.55%)
29.
PIRTOVŠEK Svit, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100HM
35.
1:30,70
184
30.
PONIKVAR Tobija, 1999
disc.
mesto
čas
točke
100PM
7.
1:17,36
397
   os.rek. (1:23,57; 8.02%)
50HM
3.
0:29,39
525
50HM
(finale) 3.
0:28,77
559
100HM
2.
1:04,73
506
   os.rek. (1:05,06; 0.5%)
31.
PREBIL Tai, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KM
19.
0:28,34
401
100KM
10.
1:01,79
436
400KM
4.
4:43,72
466
   os.rek. (4:48,92; 1.83%)
50DM
28.
0:33,92
283
32.
RIHTMAN Aleks, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50HM
4.
0:31,64
420
50HM
(finale) 4.
0:31,62
421
33.
ŠKRLEP Jan, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KM
23.
2:32,60
298
   os.rek. (2:45,81; 8.65%)
34.
ŠPENKO Žan, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KM
4.
0:26,02
518
50KM
(finale) 4.
0:26,22
507
50DM
6.
0:27,33
541
50DM
(finale) 3.
0:27,00
561