Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo ljubljanske regije
23.01.1993, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BREŽNIK Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:32,20 | 361 |    os.rek. (0:32,31; 0.34%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:32,78 | 303 |    os.rek. (1:43,56; 11.61%)
| | | | | |
2. |
CELAR Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:38,66 | 208 |    os.rek. (0:38,82; 0.41%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:49,56 | 184 | | | | | | |
3. |
DERMANOVIČ Katja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:41,26 | 171 |    os.rek. (0:42,19; 2.25%)
|
|
|
100PZ | izven | 2:02,72 | 131 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
LOTRIČ Brina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:47,77 | 110 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
5. |
LOTRIČ Severina, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:43,21 | 149 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
6. |
PRERADOVIČ Urška, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:49,28 | 100 | |
|
|
100PZ | izven | 2:22,03 | 84 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
RAZDRIH Ajda, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 2:11,45 | 106 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
8. |
SUŠNIK Tjaša, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:49,32 | 100 | |
|
|
100PZ | izven | 1:58,55 | 145 |    os.rek. (2:00,45; 1.6%)
| | | | | |
9. |
WITWICKY Vanja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | izven | 2:12,81 | 103 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
10. |
AHMAD Alain, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:35,42 | 184 |    os.rek. (0:36,57; 3.24%)
|
|
|
100PM | izven | 1:42,78 | 155 |    os.rek. (1:59,18; 15.95%)
| | | | | |
11. |
BREZNIK Tadej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:34,20 | 204 |    os.rek. (0:34,46; 0.76%)
|
| | | | |
12. |
ČEČ Jure, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:38,08 | 148 |    os.rek. (0:40,28; 5.77%)
|
|
|
100PM | izven | 1:52,58 | 118 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
FURLAN Anže, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,62 | 131 | |
|
|
100PM | izven | 1:48,79 | 131 |    os.rek. (1:50,80; 1.84%)
| | | | | |
14. |
HERCIGONJA Dejan, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:40,36 | 124 |    os.rek. (0:41,45; 2.7%)
|
|
|
100PM | izven | 1:52,26 | 119 | | | | | | |
15. |
JECIČ Miha, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:55,71 | 47 | |
|
|
100PM | izven | 2:06,93 | 82 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
JENKO Rok, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:43,50 | 99 |    os.rek. (0:43,87; 0.85%)
|
|
|
100PM | izven | 1:59,46 | 99 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
KOCIJAN Klemen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:40,07 | 127 |    os.rek. (0:42,34; 5.66%)
|
|
|
100PM | izven | 1:57,39 | 104 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
KOS Matic, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:05,97 | 84 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
KRAJNIK Tadej, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,97 | 69 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
MIHELIČ Anže, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:37,92 | 150 | |
|
|
100PM | izven | 1:41,13 | 163 |    os.rek. (1:49,62; 8.39%)
| | | | | |
21. |
POČIVALŠEK Luka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:37,94 | 150 |    os.rek. (0:38,20; 0.68%)
|
|
|
100PM | izven | 1:48,07 | 133 |    os.rek. (1:54,82; 6.24%)
| | | | | |
22. |
RISTANOVIČ Uroš, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:41,52 | 114 |    os.rek. (0:41,85; 0.79%)
|
|
|
100PM | izven | 1:55,58 | 109 | | | | | | |
23. |
RUTAR Rok, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:39,93 | 128 | |
|
|
100PM | izven | 1:51,96 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
24. |
ŠTEFANIČ Žiga, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 2:04,42 | 87 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
25. |
ŠULIGOJ Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:52,50 | 56 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 1:58,56 | 101 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
26. |
TAVZES Uroš, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:48,52 | 71 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
27. |
VODUŠEK Žiga, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:44,75 | 91 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:00,59 | 96 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
28. |
ZALETEL Anže, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:40,04 | 127 | |
|
|
100PM | izven | 1:55,76 | 108 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
29. |
ZORMAN Janez, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:42,92 | 103 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100PM | izven | 2:05,31 | 85 |    os.rek. (brez rezultata)
|