Nastopi plavalcev/plavalk PK Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
20.02.1993, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
CERKVENIK Špela, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:23,21 | 220 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | izven | 3:50,23 | 199 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
FISCHINGER Sonja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:46,15 | 106 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | izven | 4:22,23 | 135 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
3. |
FLORJANČIČ Petra, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:12,99 | 326 | |
|
|
200DZ | izven | 3:11,59 | 243 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
KOPRIVC Maja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:23,82 | 215 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | izven | 3:53,52 | 191 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
MANOJLOVIČ Saška, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:42,62 | 312 | |
|
|
200PZ | izven | 3:17,14 | 318 |    os.rek. (3:23,83; 3.39%)
| | | | | |
6. |
TROBEC Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:21,18 | 237 |    os.rek. (1:29,09; 9.74%)
|
| | | | |
7. |
TURK Sara, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:29,90 | 174 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | izven | 3:54,51 | 188 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
ZULE Mirja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:23,19 | 220 |    os.rek. (1:26,80; 4.33%)
|
|
|
200PZ | izven | 3:56,64 | 183 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
BOŠNJAKOVIČ Boris, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:17,72 | 192 |    os.rek. (1:28,08; 13.32%)
|
|
|
200PM | izven | 3:38,22 | 166 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
BRADEŠKO Davor, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:26,74 | 138 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
11. |
BURKELJCA Janez, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:08,31 | 282 |    os.rek. (1:11,33; 4.42%)
|
| | | | |
12. |
DEREANI Miha, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:11,62 | 245 |    os.rek. (1:12,32; 0.97%)
|
|
|
200PM | izven | 3:05,00 | 274 |    os.rek. (3:10,61; 3.03%)
| | | | | |
13. |
GASAR Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,04 | 262 |    os.rek. (1:10,39; 0.49%)
|
| | | | |
14. |
KERPAN Klemen, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:20,47 | 173 |    os.rek. (1:24,77; 5.34%)
|
|
|
200PM | izven | 3:51,99 | 138 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
MAKEK Damjan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:04,61 | 334 |    os.rek. (1:05,15; 0.83%)
|
|
|
200DM | izven | 2:46,96 | 262 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
RESMAN Adam, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:06,91 | 300 | |
|
|
200KM | izven | 2:28,95 | 296 | | |
|
200DM | izven | 2:44,81 | 272 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
VURKELJC Žiga, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:13,06 | 231 | |
|
|
200PM | izven | 3:29,77 | 187 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
ZUPANIČ Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:14,73 | 216 |    os.rek. (1:15,22; 0.65%)
|
|
|
200PM | izven | 3:22,58 | 208 |    os.rek. (brez rezultata)
|