Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju LOPZ tekmovanje - program 1. dela zimskega pokala 06.11.1993, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
1.
ČERNE Vesna, 1978
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
izven
1:06,09
439
800KZ
izven
10:18,04
460
2.
JERETINA Metka, 1981
disc.
mesto
čas
točke
100DZ
izven
1:34,19
188
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
izven
1:35,10
192
3.
KANDŽIČ Tina, 1981
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
izven
1:13,05
325
   os.rek. (1:15,60; 3.49%)
200PZ
izven
3:11,11
349
   os.rek. (3:12,59; 0.77%)
4.
KRAŠEVEC Jasna, 1981
disc.
mesto
čas
točke
100HZ
izven
1:27,28
248
   os.rek. (1:30,30; 3.46%)
400MZ
izven
6:14,61
330
5.
LUKEŽIČ Tina, 1979
disc.
mesto
čas
točke
100HZ
izven
1:20,32
319
6.
OVČAK Vesna, 1978
disc.
mesto
čas
točke
100DZ
izven
1:14,92
375
7.
PREVC Petra, 1981
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
izven
1:16,77
280
   os.rek. (1:17,80; 1.34%)
100HZ
izven
1:28,61
237
8.
STOJČEVSKI Mojca, 1978
disc.
mesto
čas
točke
100DZ
izven
1:15,71
363
9.
TRKMAN Mojca, 1979
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
izven
1:11,07
353
   os.rek. (1:11,73; 0.92%)
200PZ
izven
3:03,07
397
10.
VIRANT Mojca, 1980
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
izven
1:12,46
333
100DZ
izven
1:23,71
269
   os.rek. (1:25,35; 1.95%)
11.
VORŠIČ Tea, 1977
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
izven
1:05,10
459
12.
ZUPANČIČ Lea, 1979
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
izven
1:09,13
384
   os.rek. (1:11,88; 3.97%)
100DZ
izven
1:15,51
366
13.
BOKAL Aleš, 1979
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:14,55
217
   os.rek. (brez rezultata)
200PM
izven
3:14,73
234
   os.rek. (3:15,25; 0.26%)
14.
FEGUŠ Marko, 1978
disc.
mesto
čas
točke
100HM
izven
1:08,97
344
   os.rek. (1:09,12; 0.21%)
15.
GLAVAŠ Lovro, 1978
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:05,91
314
100HM
izven
1:14,13
277
16.
GOVŠE Gregor, 1979
disc.
mesto
čas
točke
400MM
izven
4:56,04
498
17.
HAJDUKOVIČ Rok, 1981
disc.
mesto
čas
točke
400MM
izven
5:55,04
289
   os.rek. (brez rezultata)
18.
JURAK Gregor, 1972
disc.
mesto
čas
točke
1500KM
izven
16:36,65
613
19.
KAPUS Jernej, 1976
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:00,32
410
   os.rek. (1:01,78; 2.42%)
100DM
izven
1:03,84
419
   os.rek. (1:04,66; 1.28%)
400MM
izven
5:20,58
392
20.
KAPUS Matej, 1977
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:03,51
351
100DM
izven
1:11,93
293
100HM
izven
1:10,43
323
21.
KEBER Uroš, 1980
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:08,91
275
   os.rek. (1:10,20; 1.87%)
100HM
izven
1:25,99
177
22.
KOSTEVC Črt, 1977
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:01,52
387
   os.rek. (1:02,04; 0.84%)
100DM
izven
1:09,25
328
   os.rek. (1:09,28; 0.04%)
23.
LIPOVŽ Matic, 1977
disc.
mesto
čas
točke
200PM
izven
2:39,12
430
24.
LOVREČIČ Martin, 1981
disc.
mesto
čas
točke
400MM
izven
5:46,92
310
   os.rek. (brez rezultata)
25.
MADJARIČ Dejan, 1976
disc.
mesto
čas
točke
100DM
izven
1:02,62
444
26.
MAJDIČ Tomaž, 1978
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
0:56,12
510
   os.rek. (0:56,55; 0.76%)
1500KM
izven
16:59,62
572
27.
MANKOČ Peter, 1978
disc.
mesto
čas
točke
1500KM
izven
17:53,75
490
   os.rek. (18:57,49; 5.93%)
100HM
izven
1:03,39
443
   os.rek. (1:03,60; 0.33%)
28.
MARINIČ Jaka, 1980
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:10,12
261
   os.rek. (1:10,46; 0.48%)
100DM
izven
1:19,86
214
29.
PEČAVER Valentin, 1977
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
0:58,09
459
200PM
izven
2:39,97
423
100DM
izven
1:07,06
361
30.
PIVK Klemen, 1979
disc.
mesto
čas
točke
200PM
izven
3:08,27
259
   os.rek. (3:22,49; 7.55%)
31.
STARE Jurij, 1980
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:11,13
250
   os.rek. (1:17,92; 9.54%)
200PM
izven
3:17,49
225
   os.rek. (3:22,62; 2.59%)
32.
ŠVAJGER Sergej, 1979
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:00,64
404
   os.rek. (1:01,14; 0.82%)
33.
UGRINA Dušan, 1980
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
1:18,63
185
34.
ZEBEC Tadej, 1969
disc.
mesto
čas
točke
100KM
izven
0:54,16
567