Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju Odprto prvenstvo Slovenije 26.05. - 29.05.2016, Kranj, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BALANT MARIN Kaja, 1999
disc.
mesto
čas
točke
100DZ
3.
1:03,91
654
100DZ
(finale) 3.
1:03,62
663
2.
FAIN Katja, 2001
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
8.
4:30,73
665
400KZ
(finale) 7.
4:30,36
668
800KZ
4.
9:09,99
684
1500KZ
izven
18:34,31
563
200DZ
6.
2:26,01
580
   os.rek. (brez rezultata)
200DZ
(finale) 6.
2:25,85
582
   os.rek. (brez rezultata)
200HZ
6.
2:27,90
580
200HZ
(finale) 4.
2:25,14
613
   os.rek. (2:27,79; 1.82%)
3.
FAIN Nika, 2003
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
18.
4:55,62
511
400KZ
(finale) 15.
4:52,94
525
   os.rek. (4:53,48; 0.18%)
50HZ
27.
0:38,21
352
200HZ
15.
2:48,34
393
   os.rek. (2:57,83; 5.63%)
200HZ
(finale) 11.
2:41,40
446
   os.rek. (2:57,83; 10.17%)
200MZ
24.
2:48,66
418
4.
PERKOVIČ Kaja, 1990
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
8.
0:27,62
629
50KZ
(finale) 6.
0:26,84
685
50DZ
9.
0:29,34
577
50DZ
(finale) 10.
0:29,01
597
5.
UDUČ Maja, 1999
disc.
mesto
čas
točke
800KZ
(vmesni čas) -
9:25,63
629
1500KZ
4.
17:50,84
635
6.
BAU Martin, 1994
disc.
mesto
čas
točke
400KM
2.
4:07,31
704
400KM
(finale) 1.
3:54,95
821
800KM
1.
8:19,31
742
800KM
(vmesni čas) -
8:17,04
752
1500KM
1.
15:44,83
783
400MM
5.
5:00,05
536
400MM
(finale) 2.
4:30,01
736
   os.rek. (4:33,61; 1.33%)
7.
BJELOVUČIĆ Gal, 1999
disc.
mesto
čas
točke
800KM
(vmesni čas) -
9:23,06
517
   os.rek. (9:47,77; 4.38%)
1500KM
10.
17:50,53
538
   os.rek. (18:55,34; 6.05%)
8.
CUNK Žiga, 1999
disc.
mesto
čas
točke
100DM
29.
1:04,13
458
   os.rek. (1:04,75; 0.96%)
9.
DOLINAR Jure, 1999
disc.
mesto
čas
točke
100KM
37.
0:58,85
504
   os.rek. (0:59,07; 0.37%)
10.
HREN Erik, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100KM
11.
0:53,70
664
100KM
(finale) 9.
0:52,82
698
100KM
(1. v štafeti) -
0:52,71
702
200KM
4.
1:57,55
653
200KM
(finale) 4.
1:53,74
721
400KM
7.
4:11,37
671
50HM
6.
0:28,45
578
   os.rek. (0:28,65; 0.7%)
50HM
(finale) 5.
0:27,78
621
   os.rek. (0:28,65; 3.13%)
11.
KOS Nejc, 1997
disc.
mesto
čas
točke
800KM
(vmesni čas) -
9:19,02
529
12.
LESJAK Filip, 1999
disc.
mesto
čas
točke
100KM
31.
0:57,68
536
   os.rek. (0:58,00; 0.55%)
50HM
15.
0:31,38
431
   os.rek. (0:31,54; 0.5%)
50HM
(finale) 14.
0:30,75
458
   os.rek. (0:31,54; 2.56%)
200MM
15.
2:28,00
457
   os.rek. (2:28,30; 0.2%)
200MM
(finale) 13.
2:24,59
490
   os.rek. (2:28,30; 2.56%)
13.
POPOVIĆ Grega, 1997
disc.
mesto
čas
točke
200KM
(1. v štafeti) -
1:54,39
708
   os.rek. (1:57,88; 3.05%)
400KM
3.
4:07,54
702
400KM
(finale) 2.
3:58,05
790
14.
TOBIAS David, 2000
disc.
mesto
čas
točke
200DM
11.
2:21,53
473
200DM
(finale) 9.
2:18,25
508
200HM
13.
2:22,61
483
   os.rek. (2:22,74; 0.09%)
200HM
(finale) 12.
2:24,77
462
200MM
16.
2:30,75
432
200MM
(finale) 14.
2:24,70
489
   os.rek. (2:27,02; 1.6%)
15.
TOMAN Jan, 1999
disc.
mesto
čas
točke
800KM
(vmesni čas) -
9:19,14
528
800KM
(vmesni čas) -
8:23,34
724
   os.rek. (8:24,96; 0.32%)
1500KM
7.
17:23,79
581