Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju 3. kolo predtekmovanja PZS
06.07.1999, Maribor, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ANDERLIČ Karolina, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 5. | 1:19,08 | 279 | |
|
|
200DZ | 3. | 3:29,82 | 195 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
BOMBEK Petra, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | 1. | 1:29,43 | 265 | |
|
|
200MZ | 1. | 3:11,19 | 287 |    os.rek. (3:11,54; 0.18%)
| | | | | |
3. |
ČEH Mateja, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 13. | 1:31,66 | 179 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
FRANK Nina, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 11. | 1:28,98 | 196 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | 6. | 3:37,41 | 261 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
GRADIŠNIK Katja, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 10. | 1:28,26 | 201 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | 10. | 4:02,06 | 189 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
JEŽOVNIK Polona, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 14. | 1:34,48 | 163 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
KRAVOS Nika, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 1. | 1:15,86 | 316 |    os.rek. (1:17,31; 1.91%)
|
|
|
200PZ | 1. | 3:11,46 | 382 |    os.rek. (3:29,62; 9.48%)
| | | | | |
8. |
LIPOŠEK Špela, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 9. | 1:25,06 | 224 | |
|
|
200PZ | 5. | 3:33,30 | 276 |    os.rek. (3:49,59; 7.63%)
| | | | | |
9. |
MILJUŠ Janja, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 7. | 1:22,03 | 250 |    os.rek. (1:26,00; 4.83%)
|
|
|
200PZ | 2. | 3:30,35 | 288 |    os.rek. (3:51,91; 10.24%)
| | | | | |
10. |
PERKOVIČ Kaja, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 15. | 1:40,78 | 135 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PZ | 11. | 4:09,77 | 172 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
ŠTRAVS Tjaša, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 3. | 1:16,40 | 310 |    os.rek. (1:19,15; 3.59%)
|
|
|
200DZ | 1. | 3:17,38 | 235 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
ZDUNIČ Tina, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 6. | 1:21,84 | 252 |    os.rek. (1:23,41; 1.91%)
|
|
|
50DZ | 1. | 0:42,85 | 185 |    os.rek. (0:43,42; 1.33%)
| | | | | |
13. |
ZUPAN Katja, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 3. | 3:30,55 | 287 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
ČEPIČ Matjaž, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 16. | 1:26,84 | 157 |    os.rek. (1:47,29; 23.54%)
|
|
|
50DM | 6. | 0:45,06 | 120 | | | | | | |
15. |
GRADIŠNIK Tadej, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 9. | 1:14,76 | 246 |    os.rek. (1:18,87; 5.49%)
|
|
|
200PM | 5. | 3:12,50 | 280 |    os.rek. (3:23,94; 5.94%)
| | | | | |
16. |
JEŽOVNIK Simon, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 1. | 2:51,23 | 397 |    os.rek. (3:05,30; 8.21%)
|
| | | | |
17. |
KOČEVAR Tadej, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 19. | 1:32,32 | 130 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
18. |
POGORELC Andrej, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 8. | 1:13,98 | 254 |    os.rek. (1:21,66; 10.38%)
|
| | | | |
19. |
PRAVIČEK Nino, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 17. | 1:29,26 | 144 | |
| | | | |
20. |
PRŠINA Luka, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 6. | 1:09,92 | 301 |    os.rek. (1:15,10; 7.4%)
|
| | | | |
21. |
ŠALAMON Tine, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 10. | 1:15,41 | 239 | |
|
|
200PM | 6. | 3:31,49 | 211 |    os.rek. (3:46,31; 7%)
| | | | | |
22. |
ŠALAMUN Marko, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 14. | 1:23,32 | 177 |    os.rek. (1:32,65; 11.19%)
|
| | | | |
23. |
VRTOVEC Luka, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 2. | 1:01,98 | 432 |    os.rek. (1:03,24; 2.03%)
|
| | | | |
24. |
ŽUNKO Matic, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 4. | 3:11,66 | 283 | |