disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,61 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2013 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,76; 0.52%)
|
| 2. |
|
0:28,42 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.06.2013 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,61; 0.66%)
|
| 3. |
|
0:28,46 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
22.06.2013 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:30,05 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
13.07.2013 |
19. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:27,75 |
  |
Državno prvenstvo za dečke in deklice |
Kamnik |
26.07.2013 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,42; 2.41%)
|
| 6. |
|
0:27,55 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,42; 3.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,55 |
  |
MM Arany Üst |
Dunaújváros |
27.03.2013 |
21. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:04,74 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2013 |
25. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:08,01 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
30.05.2013 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:03,61 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2013 |
9. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:06,20 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
13.07.2013 |
25. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:02,23 |
  |
Državno prvenstvo za dečke in deklice |
Kamnik |
26.07.2013 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,30; 1.71%)
|
| 7. |
|
1:01,76 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,30; 2.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:27,77 |
  |
4. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.05.2013 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,53 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2013 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,81; 0.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:27,08 |
  |
MM Arany Üst |
Dunaújváros |
27.03.2013 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,38; 1.49%)
|
| 2. |
|
1:28,90 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2013 |
17. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:27,47 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2013 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:28,53 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2013 |
24. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:27,10 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
22.06.2013 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:09,57 |
  |
MM Arany Üst |
Dunaújváros |
27.03.2013 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,21; 0.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:30,84 |
  |
4. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.05.2013 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:30,52 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2013 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:29,74 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
22.06.2013 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,15; 1.37%)
|
| 4. |
|
0:30,10 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
13.07.2013 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:29,86 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 6. |
|
0:29,45 |
  |
Državno prvenstvo za dečke in deklice |
Kamnik |
26.07.2013 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,74; 0.98%)
|
| 7. |
|
0:29,42 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,74; 1.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:15,26 |
  |
MM Arany Üst |
Dunaújváros |
27.03.2013 |
22. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:09,59 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2013 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,79; 6.03%)
|
| 3. |
|
1:14,30 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2013 |
18. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:10,94 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2013 |
6. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:17,35 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
13.07.2013 |
16. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:08,06 |
  |
Državno prvenstvo za dečke in deklice |
Kamnik |
26.07.2013 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,59; 2.24%)
|
| 7. |
|
1:06,59 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,59; 4.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:49,27 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2013 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:55,60 |
  |
Državno prvenstvo za dečke in deklice |
Kamnik |
26.07.2013 |
13. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,10 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2013 |
30. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:36,53 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2013 |
12. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,96 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
22.06.2013 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,94; 2.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:40,92 |
  |
MM Arany Üst |
Dunaújváros |
27.03.2013 |
28. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:44,64 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2013 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:42,92 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
22.06.2013 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:38,19 |
  |
Državno prvenstvo za dečke in deklice |
Kamnik |
26.07.2013 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,28; 1.32%)
|
| 5. |
|
2:32,78 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (2:40,28; 4.9%)
|