event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,54 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,23; 5.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:15,69 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (2:21,32; 4.14%)
|
| 2. |
|
2:13,03 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
15.10.2020 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (2:15,69; 1.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
4:48,84 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
11.01.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (4:50,13; 0.44%)
|
| 2. |
|
4:38,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (4:48,84; 3.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
9:57,90 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
-  |
(split) |
   os.rek. (9:58,26; 0.06%)
|
| 2. |
|
10:03,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
2. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
18:42,91 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:21,25 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:09,92 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,39; 2.1%)
|
| 2. |
|
1:07,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,92; 3.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
2:47,54 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
11.01.2020 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
2:44,49 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (2:46,26; 1.07%)
|
| 3. |
|
2:38,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:44,49; 3.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:35,17 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,20; 2.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:13,33 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (1:17,79; 6.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:37,61 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
11.01.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:38,94; 0.84%)
|
| 2. |
|
2:33,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:37,61; 2.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:29,66 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (5:35,62; 1.8%)
|
| 2. |
|
5:27,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (5:29,66; 0.7%)
|