event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:30,46 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,72; 4.13%)
|
| 2. |
|
0:30,62 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:30,52 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:29,81 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:30,46; 2.18%)
|
| 5. |
|
0:29,64 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,81; 0.57%)
|
| 6. |
|
0:29,92 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:28,89 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (0:29,64; 2.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:07,41 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,37; 5.87%)
|
| 2. |
|
1:08,64 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
2. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:03,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:07,41; 5.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:21,92 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
0. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:27,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
|
| 3. |
|
2:21,72 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (2:21,92; 0.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:00,32 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (5:37,24; 12.29%)
|
| 2. |
|
4:57,02 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (5:00,32; 1.11%)
|
| 3. |
|
4:54,07 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (4:57,02; 1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:18,67 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:14,64 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
-  |
(split) |
   os.rek. (10:18,67; 0.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
19:17,03 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:37,56 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,20; 4.36%)
|
| 2. |
|
0:38,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:37,29 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,56; 0.72%)
|
| 4. |
|
0:37,44 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 5. |
|
0:36,92 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,29; 1%)
|
| 6. |
|
0:35,45 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(finals) |
   os.rek. (0:36,92; 4.14%)
|
| 7. |
|
0:35,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,45; 1.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:23,44 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:22,29 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:22,89; 0.72%)
|
| 3. |
|
1:22,95 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:19,57 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:22,29; 3.41%)
|
| 5. |
|
1:19,40 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,57; 0.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
2:55,04 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (3:01,63; 3.76%)
|
| 2. |
|
2:50,89 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:55,04; 2.42%)
|
| 3. |
|
2:48,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:50,89; 1.43%)
|
| 4. |
|
2:50,46 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (2:50,89; 0.25%)
|
| 5. |
|
2:43,91 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:48,48; 2.78%)
|
| 6. |
|
2:44,84 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:32,71 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,68; 2.96%)
|
| 2. |
|
0:33,34 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:32,53 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,71; 0.55%)
|
| 4. |
|
0:31,47 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,53; 3.36%)
|
| 5. |
|
0:32,46 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 6. |
|
0:31,51 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
12. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:30,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,47; 1.71%)
|
| 8. |
|
0:30,28 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,94; 2.17%)
|
| 9. |
|
0:29,28 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,28; 3.41%)
|
| 10. |
|
0:29,98 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (0:30,28; 1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:14,45 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,22; 2.37%)
|
| 2. |
|
1:16,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:11,23 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,45; 4.52%)
|
| 4. |
|
1:13,78 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
2. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:09,70 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,23; 2.19%)
|
| 6. |
|
1:09,44 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,70; 0.37%)
|
| 7. |
|
1:05,32 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
0. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,44; 6.3%)
|
| 8. |
|
1:05,52 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,44; 5.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
2:48,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:55,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 3. |
|
2:27,64 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:48,32; 14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:36,59 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,71; 3.06%)
|
| 2. |
|
0:33,73 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,59; 8.47%)
|
| 3. |
|
0:32,97 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(finals) |
   os.rek. (0:33,73; 2.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:17,07 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:20,22; 4.08%)
|
| 2. |
|
1:14,23 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:17,07; 3.82%)
|
| 3. |
|
1:14,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
5. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:10,88 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,23; 4.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:39,80 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:57,59; 11.13%)
|
| 2. |
|
2:30,63 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:39,80; 6.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:13,19 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,75; 4.86%)
|
| 2. |
|
1:13,28 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:12,51 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (1:13,19; 0.93%)
|
| 4. |
|
1:09,17 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:12,51; 4.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:38,97 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (3:04,79; 16.24%)
|
| 2. |
|
2:38,55 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:38,97; 0.26%)
|
| 3. |
|
2:39,55 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
2:39,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 5. |
|
2:38,21 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (2:38,55; 0.21%)
|
| 6. |
|
2:39,70 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 7. |
|
2:36,15 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:38,21; 1.31%)
|
| 8. |
|
2:30,17 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:36,15; 3.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:32,84 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:35,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 3. |
|
5:33,62 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(heats) |
|