disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,31 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,02; 2.34%) |
| 2. |
|
0:29,31 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,31; 3.41%) |
| 3. |
|
0:29,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
27. |
(predteki) |
              (0:29,31; -0.47%) |
| 4. |
|
0:29,26 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,31; 0.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,52 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,35; 12.32%) |
| 2. |
|
1:03,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,52; 0.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:27,50 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,29; 3.24%) |
| 2. |
|
2:24,92 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,50; 1.78%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:18,91 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (5:31,57; 3.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:41,54 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,97; 8.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:29,21 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,44; 9.22%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:32,94 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,66; 8.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,90 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,93; 2.86%) |
| 2. |
|
0:34,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,90; 3.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,12 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,48; 3.06%) |
| 2. |
|
1:14,36 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,12; 3.71%) |
| 3. |
|
1:11,97 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,36; 3.32%) |
| 4. |
|
1:12,26 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,36; 2.9%) |
| 5. |
|
1:13,79 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:14,36; 0.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:36,76 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,17; 16.84%) |
| 2. |
|
2:35,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,76; 0.54%) |
| 3. |
|
2:33,92 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (2:36,76; 1.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:15,46 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,76; 7.02%) |
| 2. |
|
1:13,78 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,46; 2.27%) |
| 3. |
|
1:12,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,78; 1.94%) |
| 4. |
|
1:13,04 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,78; 1.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:45,56 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,52; 10.84%) |
| 2. |
|
2:40,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,56; 3.46%) |
| 3. |
|
2:40,66 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (2:45,56; 3.04%) |