disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,85 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,25; 4.13%) |
| 2. |
|
0:33,40 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,85; 1.34%) |
| 3. |
|
0:32,40 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,40; 3.08%) |
| 4. |
|
0:32,26 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,40; 3.53%) |
| 5. |
|
0:32,44 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:32,26; -0.55%) |
| 6. |
|
0:32,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,26; 0.31%) |
| 7. |
|
0:30,91 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,16; 4.04%) |
| 8. |
|
0:30,18 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,91; 2.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,90 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,30; 12.22%) |
| 2. |
|
1:16,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,90; 0.26%) |
| 3. |
|
1:15,44 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,70; 1.67%) |
| 4. |
|
1:14,76 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,44; 0.9%) |
| 5. |
|
1:11,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,76; 5.17%) |
| 6. |
|
1:07,50 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:11,08; 5.3%) |
| 7. |
|
1:06,56 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,50; 1.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:46,46 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,27; 16.1%) |
| 2. |
|
2:43,21 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,46; 1.99%) |
| 3. |
|
2:28,52 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,21; 9.89%) |
| 4. |
|
2:29,98 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
6. |
(predteki) |
              (2:28,52; -0.97%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:05,07 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (6:28,23; 6.34%) |
| 2. |
|
5:26,57 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (6:05,07; 11.78%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,77 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,02; 0.53%) |
| 2. |
|
0:41,91 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,77; 11.59%) |
| 3. |
|
0:42,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:41,91; -1.66%) |
| 4. |
|
0:41,86 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:41,91; 0.11%) |
| 5. |
|
0:42,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:41,86; -1.06%) |
| 6. |
|
0:39,70 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,86; 5.44%) |
| 7. |
|
0:40,39 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:39,70; -1.7%) |
| 8. |
|
0:40,20 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:39,70; -1.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:42,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,11; 10.72%) |
| 2. |
|
1:38,55 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,15; 3.65%) |
| 3. |
|
1:29,70 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,55; 9.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:31,98 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:04,48 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:31,98; 14.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:38,44 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,84; 11.44%) |
| 2. |
|
0:39,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:38,44; -1.43%) |
| 3. |
|
0:36,91 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,44; 4.14%) |
| 4. |
|
0:35,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,91; 3.21%) |
| 5. |
|
0:34,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,76; 4.62%) |
| 6. |
|
0:33,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,18; 3.32%) |
| 7. |
|
0:32,53 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,08; 1.69%) |
| 8. |
|
0:32,31 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,53; 0.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:30,96 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,83; 17.44%) |
| 2. |
|
1:20,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,96; 12.58%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,52 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,93; 6.25%) |
| 2. |
|
0:39,08 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
8. |
(predteki) |
              (0:38,52; -1.43%) |
| 3. |
|
0:37,22 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,52; 3.49%) |
| 4. |
|
0:38,52 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
7. |
(predteki) |
              (0:37,22; -3.37%) |
| 5. |
|
0:37,07 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,22; 0.4%) |
| 6. |
|
0:36,69 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,07; 1.03%) |
| 7. |
|
0:34,88 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,69; 5.18%) |
| 8. |
|
0:36,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
              (0:34,88; -3.16%) |
| 9. |
|
0:35,42 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:34,88; -1.52%) |
| 10. |
|
0:35,42 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
5. |
(predteki) |
              (0:34,88; -1.52%) |
| 11. |
|
0:35,75 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(finale) |
              (0:34,88; -2.43%) |
| 12. |
|
0:34,33 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,88; 1.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:23,21 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,91; 20.06%) |
| 2. |
|
1:16,26 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,21; 9.11%) |
| 3. |
|
1:14,77 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:16,26; 1.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:00,51 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,12; 19.72%) |
| 2. |
|
2:57,31 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,51; 1.8%) |
| 3. |
|
2:55,25 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,31; 1.17%) |
| 4. |
|
2:46,29 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,25; 5.38%) |
| 5. |
|
2:39,07 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,29; 4.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:25,09 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,54; 5.22%) |
| 2. |
|
1:24,99 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,09; 0.11%) |
| 3. |
|
1:23,44 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,99; 1.85%) |
| 4. |
|
1:20,38 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,44; 3.8%) |
| 5. |
|
1:18,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,38; 1.79%) |
| 6. |
|
1:15,73 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,96; 4.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:44,31 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:52,82 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |